Wikibiopedia

Flying Uwe

Flying Uwe (* 11 lutego 1987 w Hamburgu jako Uwe Schüder) - niemiecki przedsiębiorca, sportowiec wyczynowy, producent filmów internetowych i live streamer.

Życie

Uwe Schüder urodził się w Hamburgu w 1987 roku. Jego ojciec zmarł, gdy Schüder był jeszcze małym dzieckiem. Schüder rozpoczął regularne treningi sztuk walki w wieku 14 lat, a następnie zdobył kilka krajowych nagród w dziedzinie sztuk walki. Z wykształcenia był malarzem i lakiernikiem, pracował też jako barman.

Od 2007 r. prowadzi kanał Flying Uwe w serwisie YouTube, gdzie początkowo poświęcał się głównie tematyce sportu, odżywiania i fitnessu. W grudniu 2009 r. został wybrany na posła z Hamburga. Wkrótce potem Schüder wziął udział w 10. sezonie programu telewizyjnego Big Brother. Po komentarzach, które zostały odebrane jako seksistowskie, został pozbawiony tytułu Mr. Hamburg. Od 2015 roku prowadzi Flying Uwe Gaming jako drugi kanał poświęcony tematyce gier. W tym samym czasie pojawiły się jego pierwsze występy w produkcjach filmowych, takich jak Kartoffelsalat - Nicht fragen! i ABC superbohaterów.

Spór Schüdera z Urzędem ds. Mediów Hamburg/Schleswig-Holstein (MA-HSH), który nałożył na niego karę w wysokości 10 500 euro za pozytywne przedstawianie produktów w trzech filmach wideo na YouTube jako influencer i nieoznaczenie tych filmów jako ciągłego programu reklamowego, przyciągnął uwagę mediów. Po usunięciu przez Schüdera filmów wideo, MA-HSH umorzyła postępowanie w sprawie nałożenia grzywny, ponieważ “główny cel” warunku zgodnego z prawem został osiągnięty.Schüder jest posiadaczem czarnego pasa w stylu sztuk walki Wun Hop Kuen Do. Swoją pierwszą walkę w mieszanych sztukach walki wygrał w lutym 2019 roku. W listopadzie 2019 roku przegrał swoją drugą walkę przez zaniechanie.Mieszka z żoną i dwiema córkami w pobliżu Hamburga.Schüder jest dyrektorem zarządzającym i współwłaścicielem różnych firm, które zajmują się głównie dystrybucją suplementów diety, sprzętu i odzieży dla sportowców.

Filmografia (wybór)

2015: Sałatka ziemniaczana - nie pytaj!

2015: ABC superbohaterów

2017: Valhalla 360° Virtual Reality (film krótkometrażowy)

2017: Prawdziwa zbrodnia

2019: Darknet: The Beginning (film krótkometrażowy)

Pokrewne

Bausa

Bosca

EstA

Jürgen B. Hausmann

Loco Dice

Rako

Tutty Tran

UNIK

Ben Zucker

Kaya Yanar

Yassir

ZaZa

Kurt Krömer

Tocadisco

Roland Kaiser

B. Movie

Nico Santos

DAIM

M.I.K.I

Recondite

Ramon Roselly

Shippo

ARASH

Harry G

Calvin Hollywood

Mr Jones

Pashanim

Purple Disco Machine

Thomas Röper

$ick

GReeeN

HandOfBlood

Claus Holm

Paluten

Slowtide

Chris Tall

CashMo

The Dark Tenor

The Green Man

Olivia Jones

Kontra K

Majan

Metaphysics

Mo-Torres

Igor Levit

Rockster

Sero

Shindy

Wilke Zierden

Zuna

Copyright © Wikibiopedia | Polityka prywatności