Wikibiopedia

 

Charles Ademeno

Charles Adesola Oludare Oluwatosi Ademeno (ur. 27 grudnia 1988 w Milton Keynes) - angielski piłkarz. W latach 2006-2012 napastnik walczył z 19 partiami (1 bramka) dla Southend United i AFC Wimbledon w klasach meczów Ligi Football i był aktywny dla wielu klubów w najwyższej klasy drużynie non-League Football.

Kariera

Początki kariery w Southend United w latach 2005-2009

Ademeno przybył do Southend United we wrześniu 2005 roku, grając w drużynie rezerwowej. Po wielu urazach w profesjonalistce, napastnik wielokrotnie siedział na ławce na ławce, a w styczniu 2006 r. przyjechał do klubu Futbol League One, gdzie wygrał 4:1 mecz z FC Brentford. W sezonie Ademeno został tylko jeden mecz, którego mistrzem był Southend, który wstąpił do mistrzostwa w piłce nożnej.

W rezultacie Ademeno przyznano klubom klasycznym, aby zbierać praktyki hazardowe. W dniach od stycznia do kwietnia 2007 r. na konferencji South Conference w Cambridge United odbył się pobyt wypożyczony przez byłego trenera Southend Rob Newmana na konferencji krajowej w Cambridge United. W większości przypadków był graczem w sześciu ligach i uzyskał trafienie. Tymczasem w marcu 2007 r. otrzymał pierwszą profesjonalistyczną umowę z Southendem i w przedostatnim dniu meczu w sezonie 2006/2007, w którym był już gotowy na start.

W listopadzie 2007 r., po zakończeniu przerwy sezonowej, Ademeno przeszedł operację kolana, po dwóch miesiącach pobytu u Welling United na konferencji South, przed przyznaniem go Rushdenowi & Diamondsowi od lutego 2008 r. do National Conference. Wypożyczalnia została zakończona pod koniec marca po ośmiu obowiązkowych przetargach (1 bramka), ponieważ Ademeno został ponownie wezwany przez jego klub macierzysty.Nawet w sezonie 2008/2009 Ademeno w Southend United nie wykroczył poza rolę gracza uzupełniającego. Chociaż na początku sezonu był on pierwszym graczem League Cup przeciwko Cheltenham Town i niedługo później był graczem trzeciej ligi przeciw FC Millwall, po czym tylko w listopadzie zagrał w dwie kolejki. Pod koniec listopada został ponownie przyznany, tym razem z FC Salisbury City był ponownie klubem z National Conference, w zamian pożyczył Southend Liam Feeney z Salisbury. Na początku roku wrócił do Southend na krótko, ale na początku lutego Salisbury ponownie wypożyczył go i ostatecznie opuścił kontrakt pod koniec sezonu Southend United.

Lata piesze w podklasach piłki nożnej (2009 w 2014 r.)

== Kariera ==Crawley Town kontynuował karierę Ademeno na Piątej Konferencji Narodowej. Najważniejszą atrakcją jego rocznego pobytu był mecz na wyjeździe w grudniu 2009 roku w Grays Athletic, gdy w ciągu pierwszych sześciu minut zdobył hattrick. Z jedenastoma meczami w 31 misjach, najbardziej udany strzelec Ademeno Crawley'a, podjął decyzję o przedłużeniu umowy w przerwie sezonowej. Zamiast tego dołączył do piłki nożnej Grimsby Town, który wysiadł z futbolowej ligi Two. Ponieważ w momencie zmiany Ademeno miał mniej niż 24 lata, a dwa kluby nie były w stanie uzgodnić wypłaty odszkodowania, organ arbitrażowy stowarzyszenia futbolowego ustalił kwotę 10 000 funtów za zmianę. Osoby odpowiedzialne za Crawley Town były bardzo niezadowolone z tej decyzji arbitrażowej, a prasa regularnie koportowała znacznie wyższe sumy wynagrodzenia oferowane przez profesjonalne kluby.Sezon 2011/12 nie był oczekiwany zarówno dla Ademeno, jak i dla Grimsby. Drużyna uplasowała się jedynie w środkowym polu tabeli, daleko od wyznaczonych miejsc wznoszenia się, a podczas gdy jego była drużyna Crawley była mistrzem wznoszenia się, Ademeno ukończył zaledwie dwanaście partii lig (2 bramki) i w większości ranny. Niemniej jednak w sezonie 2011/12 Ademeno udało się również powrócić do Football League, a wznoszący się AFC Wimbledon zmusił napastnika do rozwiązania umowy z Grimsby. Ademeno zadebiutował w sezonie w Pucharze League 2011/12 przeciwko byłemu klubowi Crawley Town (stan końcowy 2:3) i tydzień później spotkał się z nim jako gracz w pierwszej lidze futbolowej w historii klubu Bristol Rovers (stan końcowy 2:3). W kolejnych sezonach Ademeno ponownie napotkał problemy z kontuzją, a po 21 turniejach, z których 15 było graczem, a tylko jedna bramka sezonowa została rozwiązana już w styczniu 2012 roku.W marcu 2012 roku dołączył do klubu Eastbourne Borough, który grał w Conference South, i nadal grał dla klubu na początku sezonu 2012/13, zanim drogi ponownie się rozeszły w październiku 2012 roku. Od listopada Ademeno zagrał w piłce nożnej Salisbury City, gdzie do końca sezonu zdobył dwa trafienia w 21 partiach. W finale meczu rozgrywki z Dover Athletic (stan końcowy 3:2 n.p.m.), który umożliwił klubowi wejście do National Conference, nie brał udziału. Jego ostatni udokumentowany sezon Ademeno 2013/14 spędził w Margate FC w Siedmioletniej Istmian League, dla którego napastnik wygrał jedenaście goli w 42 grach obowiązkowych (z czego pięć w lidze) i ponownie opuścił po sezonie.

Zobacz również

Copyright © Wikibiopedia | Polityka prywatności