Wikibiopedia

 

Steve Adams (piłkarz, 1980)

Stephen Marc "Steve" Adams (ur. 27 września 1980 w Plymouth) - angielski piłkarz.

Kariera

Adams był kapitanem młodej drużyny Plymouth Argyle i nadal był trenerem. == Praktyka ===== Praktykant) ======================================================================================================================================================================================================================================= ================================================================================================== ====================================================================================================================================================================== 19 grudnia 1998 roku w samochodzie Windscreens Shield dołączył do swoich pierwszych obowiązkowych minut gry w dziedzinie profesjonalizmu. W lipcu 1999 roku podpisał pierwszą umowę profesjonalistyczną, ale tylko w ostatnim dniu sezonu 1999/2000 w Third Division przeciwko Mansfield Town (stan końcowy 2:2), ale pod koniec sezonu otrzymał przedłużenie umowy. Z przyjazdem Paula Sturrocka jako trenera Plymouth w październiku 2000 roku, rozpoczęła się również kariera Adams Jazda. Po tym, jak w sezonie 2000/01 był również ograniczony do 17 zakładów z powodu urazów, w sezonie następnym 2001/02, który został zakonczony jako mistrz Trzeciej Sekcji, wtargnął do 46 partii ligowych. Zwolennicy klubu po raz drugi z rzędu przekształcili go w "Young Player of the Year" (Young Player of the Year. Po ósmym miejscu w sezonie 2002/03, Adams, którego atuty jako obrońca w rozgryzieniu piłki nożnej i w zrozumieniu gry, wygrał również mistrzostwo Second Division w 2004 roku, a tym samym wstąpił z klubem do drugiej klasy futbolu League Championship.

Po kilku dniach meczu w sezonie 2004/2005 Adams stracił swoje miejsce stałego zamieszkania i w marcu 2005 roku przeszedł do Sheffielda Wednesdaya, gdzie Sturrocka towarzyszyło biuro trenera. Na koniec sezonu Sheffield przeniósł się do drugiej najwyższej klasy gry, gdzie Adams dostał się do półfinału przeciw Brentford. Adamsowi nie udało się tam zranić większości sezonów 2005/2006 i 2006/2007 z powodu problemów związanych z ścięgnami i ścięgnami Achillesa, a jego umowa wygasająca latem 2007 roku nie była odnawiana.W sierpniu 2007 roku ponownie poszedł za Sturrockiem, który stał się trenerem trzeciej ligi Swindon Town. Adams dostał tylko półroczną umowę, a w kolejnych miesiącach przybył do sześciu zakładów we wszystkich konkursach. Chociaż Sturrock opuścił klub i Adams nie wypadł z pracy z powodu urazu kości udowej przez dziewięć tygodni, nowy trener Maurice Malpas zaoferował mu kontrakt do końca sezonu. Adams jednak odrzucił tę propozycję i w styczniu 2008 r. podpisał kontrakt na okres 2,5 roku u Piątego Tligisty Torquay United. Po 16 obowiązkowych turniejach, w tym finałach w FA Trophy przeciwko Ebbsfleet United (stan końcowy 0:1) w londyńskim stadionie Wembley ponad 40.000 widzów, w sezonie 2008/2009, kiedy Torquay po powrocie do Football League pokonał cztery obowiązkowe turnieje, ostatni raz w marcu 2009 roku.

W ostatnim roku umowy z Torquay Adams był początkowo wypożyczony do Forest Green Rovers od sierpnia do września 2009 roku, a od października spędził resztę sezonu, podobnie jak jego kolega Lee Hodges, wypożyczony do Southern League Klub Truro City. W lipcu 2010 roku przeszedł do Truro City po tym, jak oczekuje się, że jego kontrakt z Torquay nie zostanie przedłużony. W 2011 roku został mistrzem Southern League, Truro City, wstąpił na szóstą konferencję, zanim opuścił klub na początku 2013 roku i dołączył do lokalnego klubu Callington Town.

Zobacz również

Copyright © Wikibiopedia | Polityka prywatności