Wikibiopedia

 

Larissa Manoela

Larissa Manoela (* 28 grudnia 2000 w Guarapuava, Brazylia jako Larissa Manoela Taques Elias Santos) to brazylijska aktorka, piosenkarka, modelka, aktorka głosowa, autorka i influencerka.

Życie

Swoją karierę rozpoczęła w wieku czterech lat, kiedy to została odkryta przez łowcę talentów w supermarkecie. W 2010 roku zagrała główną bohaterkę w serialu Dalva e Herivelto: uma Canção de Amor. Jednak jako aktorka dała się poznać dopiero w 2012 roku, gdy zagrała Marię Joaquinę w telenoweli Carrossel (wersja brazylijska). W 2013 roku wystąpiła w serialu telewizyjnym Patrulha Salvadora, a rok później w Cúmplices de Um Resgate. W 2016 roku wydała swoją pierwszą książkę “The Diary of Larissa Manoela”, której premiera odbyła się 6 czerwca w São Paulo.

W 2017 roku Manoela odnowiła kontrakt z kanałem telewizyjnym SBT, aby stać się czarnym charakterem televovela The Adventures of Poliana (portugalski: As Aventuras de Poliana), w którym gwiazdorzy obok João Guilherme Ávila. Również w 2017 roku Brazylijka wydała swoją drugą książkę “The World of Larissa Manoela”, w tym samym roku kupiła posiadłość w Orlando na Florydzie.

Jako piosenkarka występowała w USA i w wielu miejscach w Brazylii. 1 grudnia 2017 roku wydała swój studyjny album zatytułowany “Up! Tour”. Film Netflixa Flight Mode z jej udziałem został udostępniony 23 stycznia 2020 roku.

Pokrewne

Carolina Dieckmann

Cintia Dicker

Deborah Secco

Fernanda Andrade

Florinda Bolkan

Giovanna Grigio

Isabela Souza

Juliana Paes

Norma Blum

Tainá Müller

Ana Vitória Angélica Kliemaschewsk de Araújo

Copyright © Wikibiopedia | Polityka prywatności