Wikibiopedia

 

Tori Black

Tori Black, znana również jako Tory Black (ur. 26 sierpnia 1988 r. w Bainbridge Island w stanie Waszyngton, prawdziwe nazwisko Michelle Chapman), jest amerykańską modelką i aktorką pornograficzną.

Życie

Tori Black rozpoczęła pracę w branży hardcore w 2007 roku w wieku 19 lat i od tego czasu nakręciła ponad 200 filmów (w tym dla studiów Vivid Entertainment Group, Evil Angel, Wicked Pictures, Red Light District i Hustler Video), a także sceny dla stron internetowych Naughty America, Brazzers i Bangbros. Jej dorobek artystyczny obejmuje międzyrasowe występy z afroamerykańskimi kolegami, takimi jak Mr Marcus i inni. W grudniu 2008 roku została pupilką miesiąca magazynu dla mężczyzn Penthouse. Jest związana kontraktem z agencją LA Direct Models.

Black zdobyła już kilkukrotnie nagrodę AVN, w tym dwukrotnie jako Female Performer of the Year w 2010 i 2011 roku.

Swoje pierwsze dziecko, syna, urodziła 14 października 2011 roku. W lutym 2013 roku Black ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Filmografia (wybór)

Internetowa baza danych filmów dla dorosłych (IAFD) zawiera listę 840 filmów, w których wystąpiła do tej pory (stan na styczeń 2024 r.).

Zobacz również

Copyright © Wikibiopedia | Polityka prywatności