Wikibiopedia

 

Pedro Rodrigues Filho

Pedro Rodrigues Filho, znany również jako Pedrinho Matador/Little Peter the Killer (ur. 17 czerwca 1954 w Santa Rita do Sapucaí, Brazylia) - brazylijski seryjny morderca, który zamordował 70 osób, w tym swojego ojca, za co został skazany na 128 lat więzienia. Sam twierdzi, że zabił ponad 100 osób.

Życie

Filho urodził się na farmie w Santa Rita do Sapucaí w Brazylii. Jego czaszka była zdeformowana z powodu znęcania się nad nim przez matkę w czasie ciąży. Według jego własnej relacji, po raz pierwszy poczuł chęć zabijania, gdy miał 13 lat i walczył ze starszym kuzynem, którego wepchnął pod prasę do trzciny cukrowej, prawie go zabijając. Następnie, w wieku 14 lat, zamordował wiceburmistrza miasta Alfenas, ponieważ zdaniem Filho źle traktował jego ojca. Niedługo potem zamordował również kolegę swojego ojca.

Następnie udał się do São Paulo, gdzie dokonywał rabunków i rozpoczął waśń z dilerami narkotyków, z których zamordował co najmniej dziesięciu. Podczas pobytu w więzieniu poznał swojego ojca, który zamordował maczetą jego matkę. W zemście pobił go na śmierć i wyciął mu serce z piersi.

W sumie zamordował w więzieniu 47 innych osadzonych.

W dniu 24 kwietnia 2007 r. został przedterminowo zwolniony z więzienia. Od 15 września 2011 r. odbywa karę pozbawienia wolności.

Literatura

Peter Murakami, Julia Murakami: Lexikon der Serienmörder: 450 Fallstudien einer pathologischen Kötungsart. Ullstein Taschenbuch, 2000, ISBN 3-548-35935-3.

Pokrewne

Copyright © Wikibiopedia | Polityka prywatności