Wikibiopedia

 

Bianca Beauchamp

Bianca Stéphanie Beauchamp (ur. 14 października 1977 r. w Montrealu, Quebec) jest kanadyjską modelką fetyszową i erotyczną oraz aktorką porno. Oprócz pracy jako modelka, wyprodukowała dwa filmy, w których wystąpiła również jako główna aktorka.

Life

Bianca Stéphanie Beauchamp urodziła się w Montrealu, Quebec, jako druga córka francusko-kanadyjskiego ojca i włoskiej matki. Po ukończeniu szkoły średniej Beauchamp rozpoczęła studia, aby zostać nauczycielką, ale porzuciła je po trzech latach na rzecz kariery modelki. W tym czasie poznała swojego przyszłego partnera Martina Perreaulta i zaczęła dla niego modelować w sesjach fetyszowych. Beauchamp przeszła w sumie cztery operacje powiększenia piersi. Beauchamp, która nosi imię działaczki na rzecz praw człowieka Bianki Jagger, wyznała, że jest biseksualna od 15 roku życia.

Kariera modelki

Od 2001 roku Beauchamp stawała się coraz bardziej znana na scenie fetyszowej i pojawiała się na okładkach różnych magazynów scenicznych na całym świecie, w tym kanadyjskiego Whiplash, niemieckiego Marquis i Heavy Rubber, a także brytyjskich magazynów Skin Two i Bizarre Mag, dla których pisze również jako felietonistka. W styczniu 2009 roku była pierwszą modelką, która po raz dziewiąty pojawiła się na okładce Bizarre Mag i jest uważana za jedną z najbardziej znanych modelek i ikon stylu sceny fetyszowej. Oprócz pracy jako modelka lateksowa i fetyszowa, Beauchamp jest również rezerwowana do erotycznych fotografii glamour, pojawiając się kilkakrotnie w różnych kalendarzach Playboya i Playboy Lingerie, a jej zdjęcia zostały opublikowane w kilku specjalnych wydaniach Playboya, na okładce Penthouse i okładce australijskiego People Magazine oraz francuskiego magazynu komiksowego L'Écho des Savanes. We współpracy z Ritual Entertainment wcieliła się w postać Elexis Sinclaire w grze wideo SiN Episodes.

Inne aktywności

Wraz z Martinem Perreaultem, Beauchamp opublikował ilustrowaną książkę Fetish Sex Symbol w 2006 roku, która dotyczy głównie kariery Beauchampa jako modela fetyszowego. W 2007 roku Beauchamp wyprodukowała film dokumentalny Bianca Beauchamp: za cały dostęp, reżyserię i montaż odpowiadał jej partner Martin Perreault. 85-minutowy film miał swoją premierę na Fantasia Film Festival w lipcu 2007 roku i został wydany jako 2-płytowa edycja specjalna DVD we wrześniu 2007 roku. Film został odebrany przez dystrybutora HALO 8 Entertainment na festiwalu Fantasia i wydany w Ameryce Północnej 29 stycznia 2008 roku. W sierpniu 2008 roku Beauchamp zaprezentowała sequel Bianca Beauchamp All Access 2: Rubberised podczas Montreal Fetish Weekend. Film został wydany na DVD w dniu premiery.

W styczniu 2009 roku Beauchamp zajęła 24. miejsce w plebiscycie na 99 najlepszych kobiet roku portalu Askmen.com. Rok wcześniej zajęła 31. miejsce.

Zobacz również

Copyright © Wikibiopedia | Polityka prywatności